İlan Hakkında

ins makina mobil eleme yıkama tesisi 150 ton saat

ins makina mobil eleme yıkama tesisi 150 ton saat
Büyük Resim
Video İzle
İlan Numarası: 8775
İlan Tarihi: 13 Şubat 2017
Fiyat: Belirtilmedi
Kimden: Üreticiden
İlan Türü: Satılık
Durumu: Yeni
Marka: INS MAKINA
Makina Tipi: MOBIL
Model: 2017
Şehir - Ülke: Ankara - Türkiye

İlan Açıklaması

İNS MS - MOBİL ELEME ve YIKAMA

Mobil eleme yıkama tesisleri çekici ile tek şase veya ayrı mobil tekerlekli şaseler üzerinde nakil edilerek inşaat sahasında kısa sürede kolayca çalışma pozisyonuna getirilerek üretime geçmektedir.İsteğe göre değişik ebatlarda ve kapasitelerde jeneratörlü olarak hizmetinize sunulur.

30 ton/saatten 300 ton saate kadar sabit veya mobil eleme yikama tesisi üretimimiz vardır.

Ekte resimleri bulunan tesisimizin kapasitesi 4 adet bantları üzerinde, tek çekici ile sevkiyatı yapılabilen 150 ton/saat mobil eleme yıkama tesisimize ait resimlerdir.

MOBİL ÜNİTEDE TİTREŞİMLİ ELEKLER

Titreşimli elekler tüm dere ve ocak tesislerinde kırılmış malzemeyi istenilen ebatlarda ayırmak için kullanılırlar. Elek ön olukların tüm katları cıvatalı biçimde ayrılabilir. Elek kasaları komple cıvatalıdır. Tüm elek makinaları yataklamaları hassas borverk tezgahlarında işlenmektedir. Ana mil malzemesi 4140 yüksek kalite çelik ile son sistem tezgahlarımızda imal edilir. Elek yataklamasında çift sıra rulman sistemi kullanılmaktadır.

MOBİL ÜNİTEDE HELEZON YIKAYICILAR

Özellikle dere yataklarından eleme yıkama ünitesi ile elde edilen 0-5 mm doğal kumun içerisinde bulunan kil-çamur v.b. gibi kirliliğin yıkanarak temizlenmesi amacıyla kullanılır. Helisler üzerindeki lastik kaplamaları ile uzun ömürlü çalışma performansı sunar.

Bu ilan 439 kez okundu.    Sonraki İlan :beton parke makınası

ALİ GELMEZ
Üyelik Tarihi 26 Ağustos 2014
Tel : 0 (312) 386 08 44
b