İlan Hakkında

mt 75sp yarı otomatik tarih kodlamalı etiketleme makinası

mt 75sp  yarı otomatik tarih kodlamalı etiketleme makinası
Büyük Resim
İlan Numarası: 8725
İlan Tarihi: 03 Ocak 2017
Fiyat: 7.500 TL
Kimden: Üreticiden
İlan Türü: Satılık
Durumu: İlk Sahibi
Marka: RENAS MAKINA
Makina Tipi: MT-75SP
Model: 2016
Şehir - Ülke: İstanbul - Türkiye

İlan Açıklaması

SP Opsiyonu;

Renas M serisi Etiketleme makinalarında
bulunan birçok opsiyondan birisi olan SP opsiyonu, makinanızın, bir PLC kontrol ünitesi tarafından kontrol edilmesini ve tüm hareketli parçalara tahriğin akıllı step motor tarafından verilmesini sağlar. SP opsiyonu bulunan makinalarda, etiketin sarım hızını ayarlayabilirsiniz, ayrıca diğer M modeli etiketleme makinalara göre daha hassas pozisyonlama yapar bu sayede bir çok etiket çeşidinde sorunsuz olarak çalışabilirsiniz. Ayrıca makinayı aldıktan sonra ihtiyacınıza göre, makinamızı daha fonksiyonel bir hale getiren H opsiyonunuda ekekletebilirsiniz.

Renas M serisi silindirik etiketleme makinaları, tüm silindirik ve yuvarlak, cam şişe, pet şişe,cam kavanoz, teneke, tırtıklı tenekeler ve şişeler, PE, PP malzemelerden üretilmiş ambalajlar, Kt opsiyonu eklenerek krem tüpler, slikon kartuşlar v.b. bütün silindirik nesneleri şişe, kavanoz , kutu çeşitlerinde sorunsuz olarak etiketleme yapar. Emsal makinalardaki, etiketlemeye başlama noktası hataları, kaydırma, yamuk yapıştırma v.b problemleri asla yapmaz. Özellikle tam sarım etiketleme gibi zor işlerde de sorunsuz olarak çalışır.

Renas Mt-75sp silindirik etiketleme makinası, 20mm ile 240mm arasındaki etiket boyutlarının tamamında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. 245mm çapa kadar olan silindirik şekildeki tüm cisimleri etiketleyebilir.

Renas Mt-75sp silindirik etiketleme makinasında bulunan tarih kodlama özelliği sayesinde, ayrı bir işçiliğe gerek kalmadan, etiketinizin dilediğiniz bir bölümüne 3 satır ve toplamda 36 karakter olarak son kulanma tarihi, parti numarası, ağırlık v.b. bilgileri kodlayabilirsiniz.

Renas M serisi silindirik etiketleme makinalarında standart olarak bulunan, akıllı tanıtma özelliğine sahip fiber optik sensör sayesinde, etiketinize durma noktasını kolaylıkla tanıtarak, firesiz olarak çalışabilirsiniz.

Renas M serisi silindirik etiketleme makinalarında standart olarak bulunan akıllı pozisyonlama sistemi sayesinde, etiket sarımına başlamadan önce etiketin başlangıç kuyruğunun nekadar olacağına siz karar verebilirsiniz. Başlangıç kuyruğunun uzunluğunu ayarlamak son derece kolaydır. Yapacağınız ayar sayesinde etiketiniz her zaman aynı noktada durup, aynı noktada başlar.


SpH Opsiyonu;
Renas M serisi silindirik etiketleme makinalarında bulunan H Opsiyonu makinanızın birçok özelik kazanmasını sağlar, SP opsiyonuna sahip makinalara daha sonradan eklenebilinen bu opsiyon sayesinde, makinanızı ihtiyacınıza göre tamamen kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin, kaç adet etiketleme yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Sensörsüz olarak etiket boyutunu ayarlayabilir, ard arda 2 yada 3 kez etiket yapıştırabilir, zaman aralığı ile çalışmayı devreye sokabilirsiniz. Makinanızda bu Opsiyona sahip olmak için SP Opsiyonunu da almanız gerekmektedir.


Tp Opsiyonu;
Renas M serisi silindirik etiketleme makinalarında bulunan Tp Opsiyonu sayesinde, şeffaf etiketlerde de rahatlıkla çalışabilirsiniz. Tp opsiyonu Renas M serisi etiketleme makinalarının tüm modellerine uygulanabilmektedir.


Kt Opsiyonu
Renas M serisi silindirik etiketleme makinalarında bulunan Kt Opsiyonu sayesinde, lamine, PVC, PE, alüminyum v.b. krem tüplerine, silikon ve mastik kartuşlarına, çeşitli silindirik kartuşlara etiket yapıştırabilirsiniz. dakikada Ortalama 10-15 adet arası kapasitede çalışabilirsiniz. Kt opsiyonu tüm Renas M serisi silindirik etiketleme makinalarına uygulanabilmektedir. Renas Ar-Ge birimimiz mevcut Kt modülüne göre çok daha yüksek kapasitede çalışabilen, şarjörlü tip tüp etiketleme modülü üzerinde çalışmaktadır.

Bu ilan 290 kez okundu.

RENAS MAKINA
Renas Makina
Üyelik Tarihi 03 Ocak 2017
Tel : 0 (216) 470 83 74
b