İlan Hakkında

kağıt bardak makinesi

kağıt bardak makinesi
Büyük Resim
Video İzle
İlan Numarası: 6914
İlan Tarihi: 08 Haziran 2015
Son Güncelleme: 25 Nisan 2022
Fiyat: Belirtilmedi
Kimden: Sahibinden
İlan Türü: Satılık
Durumu: Yeni
Marka: ZAMBAK KAĞIT
Makina Tipi: ZKBYM
Model: 2022
Şehir - Ülke: İstanbul - Türkiye

İlan Açıklaması

Yüksek Hızlı Otomatik Kağıt Bardak makinası, bizim en yeni ZAMBAK MAKİNE marka makinelerimizden biri olup, iş ortaklarımızın derin üretim tecrübelerinin ve bizim geliştirmiş olduğumuz yüksek teknolojimizin bir ürünüdür. Makine ultarsonic yapıştırma sistemi ile dondurma, yoğurt, çorba, kahve ve çay gibi birçok sıcak ve soğuk içecek için tek ya da çift tarafı PE kaplı kağıt bardak (karton bardak) yapabilmektedir. Karton bardak imalatı için en popüler makinelerimizden birisi olan bu makine, kompact yapısı, stabil ve hızlı çalışma performansı ve yaptığı kaliteli kağıt bardakların yanısıra, sesiz çalışması ve az fire vermesiyle de öne çıkmaktadır. ZAMBAK KAĞIT Yüksek Hızlı Otomatik Kağıt Bardak makinası, karton bardak üreticileri için en ideal makinedir.

1. Karton bardak kalıpları karbon metal yerine, daha hafif bir materyal olan alüminyumdan yapıldığı için karton bardak makinemiz, emsal makinelere göre daha hızlı çalışmaktadır.

2. 90 derece dönüş ile transfer edilen kaplar sayesinde; karton bardak makinası,, kartonu %100lük bir oranla kalıplara yollayabilmektedir ve makinenin fire verme oranı düşmektedir.

3. Karton bardak altı bir seferde transfer olmaktadır ve böylece zamanında karton bardak altı yapıştırılmakta olup, fire oranı da düşmektedir.

4. Dönen kıvrık bardak teknesi sayesinde, baskılı ve PE kaplı yüzeye temas ve olası hasarlar düşmektedir.

5. Karton bardak makinemizin, parçalarındaki yüksek işçilik, aralarındaki yüksek çalışma uyumluluğunu sağlamaktadır.

6. Üflemeli hava sistemi sayesinde biten kağıt bardaklar, bellirli bir yere üflenerek bir borunun içerisine yerleştirilirler.

Bu ilan 5.084 kez okundu.

ZAMBAK KAĞIT MAKİNE
Ahmet Akif ERDOĞAN
Üyelik Tarihi 29 Ocak 2014
Tel : 0 (212) 671 35 91
b