İlan Hakkında

jumbo bobin dilimleme makinası

jumbo bobin dilimleme makinası
Büyük Resim
Video İzle
İlan Numarası: 5353
İlan Tarihi: 29 Ocak 2014
Son Güncelleme: 05 Haziran 2023
Fiyat: Belirtilmedi
Kimden: Sahibinden
İlan Türü: Satılık
Durumu: Yeni
Marka: ZAMBAK KAĞIT
Makina Tipi: ZK-JD-W
Model: 2023
Şehir - Ülke: İstanbul - Türkiye

İlan Açıklaması

ZK-JD-W
Jumbo Bobin Dilimleme Makinası
1. Sarım Kontrolü: Otomatik pnömatik oransal valf, doğrusal kaydırıcı rayın kalkışını kontrol eder. Hidromatik servo sistem, sarma silindirini kontrol eder ve pnömatik kelepçe de masura şaftını kavrar.

2. Alt Dilimleme Bıçağı: Tek parça bıçak şaftı, tam set çoklu bıçak ile ya da hareketli çift bıçak ile donatılmıştır. Opsiyonel olarak kolay bıçak değiştirme fonksiyonu mevcuttur.

3. Ön ve arka sarım silindirlerinin hızı değişkendir ve sarma silindiri, son ürünün gerilimini ve muntazamlığını kontrol eder. Dilimleme bıçaklarının kontrolü hassasiyet ile yapılır, tolerans +-0,1mm dir.

4. Arka Stant: Hem ileri hem de geri çalışabilir, operasyonu kolaydır, bağımsız klavuz silindirleri ve altda da kenar kontrol sistemi mevcuttur, bu da kağıt uzamasındaki kaybı azaltmıştır.

5. Gelişmiş kalender teknolojisi: Çelik-Çelik kalender, her iki merdane de soğuk döküm demirden yapılmışdır ve bağımsız 2 motor tarafından çalıştırılır. Kullanılan pnömatik lastik basıncı arttırır, kalender merdanelerinin relatif açı ve aralıklarının ölçüsü ayarlanabilir.

Bu ilan 9.663 kez okundu.    Sonraki İlan :cep mendili imalat hattı

ZAMBAK KAĞIT MAKİNE
Ahmet Akif ERDOĞAN
Üyelik Tarihi 29 Ocak 2014
Tel : 0 (212) 671 35 91
b