İlan Hakkında

log saw hızar kesme makinesi

log saw hızar kesme makinesi
Büyük Resim
Video İzle
İlan Numarası: 5352
İlan Tarihi: 29 Ocak 2014
Son Güncelleme: 25 Nisan 2022
Fiyat: Belirtilmedi
Kimden: Sahibinden
İlan Türü: Satılık
Durumu: Yeni
Marka: ZAMBAK KAĞIT
Makina Tipi: ZM-OK LOG
Model: 2022
Şehir - Ülke: İstanbul - Türkiye

İlan Açıklaması

Otomatik Kesme Makinaları
Otomatik Kesme Makinalarımız (Log Saw), tuvalet kağıdı ve kağıt havlu kesmek için en ideal ve profesyonel makinalardır. Sahip olduğu servo sistem sayesinde ürün kalitesi en üst düzeyde olup, kesim hataları minimum seviyededir. Makinalar 2 ila 4 kanallı olup dakikada 150 kesim kapasitesine sahiptir ve sahip olduğu orbital kesim sistemi ile ürünlerin ezilerek kesilmesini önler ve sonuç olarak ürünlerin daha kaliteli olmasını sağlar.

1. Makinenin sürücü ünitesi, ruloyu kağıt kesme ünitesine doğru itince; rulo, kağıt kelepçesi vasıtasıyla sıkıca kavranır ve daha sonra kesim işlemi için dilimleme bıçağına yollanır. Kağıt rulosu, bu makine sayesinde temiz ve düzgün bir biçimde dilimlenir. Ayrıca bu makine, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu kesiliş ölçülerinde ve zamanlamasında da kusursuz kesinlik ve doğruluk göstermektedir.
2. Otomatik Kesme Makinası, ileri düzey foto-elektirik kontrol sistemi ve büyük çaplı, dönen dilimleme bıçağı ile donatılmıştır. Makine otomatik olarak kağıt başı uzunluğunu belirleyebilir ve kağıdı kusursuz bir biçimde dilimleyebilir. Makine istendiği takdirde aynı anda 2 ila 4 kağıt rulosu kesme işini yapabilir ve dakikada yapabildiği ortalama dilimleme işlemi sayısı 120 ila 150 arasındadır.
3. Makinenin dilimleme cihazı, otomatik olarak kendini yağlaması ve bilemesi özellikleri ile, olabilecek en iyi şekliyle dizayn edilmiştir. Bileme taşı, kağıt dilimleme zamanını baz alarak, bıçağı yanlışsız ve zamanında biler.
4. Makine, en ileri ‘servo’ sürücü sistemi, bıçak dönüş hızı ve çeşitli frekans hızları regulasyonlama ve de PLC programlama özellikleri ile tuvalet kağıdı ve kağıt havlu üreticilerinin ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Bıçağı bilemek ve yağlamak için olan bütün frekanslar ve zamanlamalar, ayrıca kağıdı dilimleme hızı, ölçüsü gibi diğer bütün parametreler, bilgisayar kontrol ekranından belirlenir. Ve bu sayede kağıdı ittirme, dilimleme, bileme ve yağlama işlemlerinin, birbiri ardı sıra problemsiz akışı ve devamlılığı sağlanır.
5. Opsiyonel olarak toz toplama sipariş edilebilir.
6. Opsiyonel olarak uç temizleme ve taşıma sistemi sipariş edilebilir.

Bu ilan 4.412 kez okundu.    Sonraki İlan :cep mendili makineleri

ZAMBAK KAĞIT MAKİNE
Ahmet Akif ERDOĞAN
Üyelik Tarihi 29 Ocak 2014
Tel : 0 (212) 671 35 91
b