İlan Hakkında

kutu mendil makinesi

kutu mendil makinesi
Büyük Resim
Video İzle
İlan Numarası: 5346
İlan Tarihi: 29 Ocak 2014
Son Güncelleme: 25 Nisan 2022
Fiyat: Belirtilmedi
Kimden: Sahibinden
İlan Türü: Satılık
Durumu: Yeni
Marka: ZAMBAK KAĞIT
Makina Tipi: ZM-KM-H
Model: 2022
Şehir - Ülke: İstanbul - Türkiye

İlan Açıklaması

Kutu Mendil Makinası


Full otomatik kutu mendil imalatı hattımız, üst düzey kalitede ürün çıkaran üretim hatlarımızdandır. Bu üretim hattı; gofrajlama, dilimleme, katlama, sayma, bölme, otomatik alma, otomatik taşıma-yollama, otomatik yükleme ve oto-kapama fonksiyonlarını tek bir seferde yapabilmektedir. Yani tüm üretim süreçleri otomatikleştirilmiştir. Kutu mendil imalatı hattımız, operasyonunun kolaylığı, biten ürünün değişmeyen sabit kalitede üretilmesi ve tümüyle otomatikleştirilmiş süreçleri sayesinde; son derece verimli çalışır. Bu sayede hat üzerinde çalışan eleman sayısı düşürülebilir ve üretim/yönetim masraflarında da kısıntıya gidilebilir.

1. Yatay sitil kağıt çözme standı: Ham kağıt standı yere parallel olarak konumlandırılmıştır, kağıt nömatik geniş kemerler ile taşınır. Ham kağıdın herbir rulosu için, ayrı ayrı gerginlik kontrol cihazları vardır. Opsiyonel olarak, nömatik ham kağıt yükleme ünitesi de eklenebilir.
2. *Kenar kontrol fonksiyonu: Bu fonksiyon, kağıt çözme standı üzerine kurulur. Kenarları tarayan ve PLC ile kontrol edilen bir sensor, topladığı bilgiyi, kenar kontrol „performer“’ına; kenarların hizalanmasını sağlaması için iletir . Ve bu fonsiyon sayesinde , kağıt hızlı da akıyor olsa, kağıdın kenarları birbirine paralel hizalanmış olarak iletilir ve bu da kağıdın ziyan olmasını önler.
3. Kutu Mendil Makinası, kağıt bittiği zaman alarm verir.
4. Otomatik alma cihazı: Bu cihaz, sistem tarafından kendine gönderilen veriler doğrultusunda, sayma, bölme ve katlanmış kağıdı doğru bir şekilde ayırıp, dağıtım için hazırlama konusunda çalışır.
5. *Dağıtım Cihazı: Bu cihaz ayrılmış kutu mendilleri otomatik yükleme cihazına taşır.

Bu ilan 4.822 kez okundu.    Sonraki İlan :cep mendili makineleri

ZAMBAK KAĞIT MAKİNE
Ahmet Akif ERDOĞAN
Üyelik Tarihi 29 Ocak 2014
Tel : 0 (212) 671 35 91
b