İlan Hakkında

kutu mendil imalat hattı

kutu mendil imalat hattı
Büyük Resim
Video İzle
İlan Numarası: 5346
İlan Tarihi: 29 Ocak 2014
Son Güncelleme: 05 Haziran 2023
Fiyat: Belirtilmedi
Kimden: Sahibinden
İlan Türü: Satılık
Durumu: Yeni
Marka: ZAMBAK KAĞIT
Makina Tipi: ZM-KM-H
Model: 2023
Şehir - Ülke: İstanbul - Türkiye

İlan Açıklaması

ZM-KM-H

Kutu Mendil İmalat Hattı

Full otomatik kutu mendil imalatı hattımız, üst düzey kalitede ürün çıkartmaktadır. Bu üretim hattı; gofrajlama, dilimleme, katlama, sayma, bölme, otomatik alma, otomatik transfer, otomatik yükleme ve oto-kapama fonksiyonlarını tek bir seferde yapabilmektedir. Yani tüm üretim süreçleri otomatiktir. Kutu mendil imalatı hattımız, operasyonunun kolaylığı, biten ürünün değişmeyen sabit kalitede üretilmesi ve tümüyle otomatikleştirilmiş süreçleri sayesinde; son derece verimli çalışır. Bu sayede hat üzerinde çalışan eleman sayısı düşürülebilir ve üretim/yönetim masraflarında da kısıntıya gidilinebilir.

1. Ham kağıdın max. eni 2950mm dir.

2. Yatay tip kağıt çözme standı: Ham kağıt standı yere parallel olarak konumlandırılmıştır, kağıt pnömatik geniş kemerler ile taşınır. Ham kağıdın herbir rulosu için, ayrı ayrı gerginlik kontrol cihazları vardır. Opsiyonel olarak, pnömatik ham kağıt yükleme ünitesi de eklenebilir.

3. * Kenar kontrol fonksiyonu: Bu fonksiyon, kağıt çözme standı üzerine kurulur. Kenarları tarayan ve PLC ile kontrol eden bir sensor, topladığı bilgiyi, kenar kontrol „performer“’ına; kenarların hizalanmasını sağlamak için iletir. Ve bu fonsiyon sayesinde, kağıt hızlı da akıyor olsa, kağıdın kenarları birbirine paralel hizalanmış olarak iletilir ve bu da kağıdın ziyan olmasını önler.

4. Kutu Mendil Makinası, kağıt bittiği zaman alarm verir. Kağıt besleme koruması, makineyi otomatik olarak durdurup olası hasarları engeller.
5. Otomatik alma cihazı: Bu cihaz, sistem tarafından kendine gönderilen veriler doğrultusunda, sayma, bölme ve katlanmış kağıdı doğru bir şekilde ayırıp, dağıtım için hazırlama konusunda çalışır.

6. * Dağıtım Cihazı: Bu cihaz ayrılmış kutu mendilleri otomatik yükleme cihazına taşır.

7. Her ünite bağımsız bir servo motor ile idare edilir, ve basitleştirilmiş bu yapı üretim hatalarını düşürür.

8. Esnek kontrol kolu makinenin operasyonu için daha uygundur.

9. Patentli Teknolojiler:
--- Kesme bıçaklarının ve şaftlarının yapısı: Son derece basit ve bakımı kolaydır. Bıçakları ve milleri korumak için karakteristik farklı bir yapısı vardır.
--- Katlama rulosu üretim süreci: Sertliği ve vakumlamayı belirgin bir biçimde iyileştirir ve sonuç olarak da daha muntazam katlama ve üretim sürekliliği sağlanır.
--- Üst bıçak bileme yapısı: Kırpılmış kağıt, vakumlama sistemi ile temizlenir.

Bu ilan 5.833 kez okundu.    Sonraki İlan :cep mendili imalat hattı

ZAMBAK KAĞIT MAKİNE
Ahmet Akif ERDOĞAN
Üyelik Tarihi 29 Ocak 2014
Tel : 0 (212) 671 35 91
b